Woskowanie aut Gliwice

APLIKACJA WOSKU POLIMEROWEGO

HYDROFOBOWOŚĆ
BLASK
ODPORNOŚĆ

     Najbardziej powszechna czynność jaką można zrobić, aby zabezpieczyć lakier i nadać mu blasku jest właśnie woskowanie. Nie jest to lekarstwo na głębokie rysy oraz wady karoserii, ale jeśli w odpowiedni sposób zaaplikujemy profesjonalny wosk, uchronimy nasz lakier przed powstawaniem nowych wad. 

          Zanim przystąpimy do pracochłonnego nakładanie wosku, auto należy przygotować oraz dokładnie wyczyścić. Na tym etapie ważne jest pozbycie się wszelkich niedoskonałości które osadzają się na karoserii każdego auta, takich jak lotna rdza, asfalt, smoła, soki drzewne, ptasie odchody, owady. Karoseria auta musi zostać oczyszczona i wypolerowana. Szczególnie dotyczy to samochodów czarnych lub których kolor jest ciemny, ponieważ na tych każdy defekt jest widoczny, a przez woskowanie moglibyśmy go tylko bardziej uwidocznić. 

 Gdy z pojazdu usuniemy wcześniej wymienione wady, przechodzimy do procedury mycia detailingowego zewnętrznego. Podczas tej usługi w naszym studio dokładnie pędzelkujemy wszelkie zakamarki, emblematy, szczeliny. Myjemy cały pojazd z użyciem odpowiedniej chemii oraz z zastosowaniem wiedzy i doświadczenia.

     Na koniec aplikacja wosku, czyli równomierne nałożenie niewielkiej ilości 12- miesięcznego wosku, rozprowadzenie go element po elemencie oraz dokładne dotarcie specjalną ściereczką. 

Jeśli chcesz zabezpieczyć swój pojazd na długie lata wybierz powłokę ceramiczną- kliknij tutaj, aby wiedzieć więcej.