DECHROMING

DECHROMING

oklejenie srebrnych elementów auta


Metoda zamaskowania chromowanych części samochodu. Dzięki tak prostemu zabiegowi, możemy całkowicie odmienić wygląd swojego auta.
Chociaż listwy drzwiowe maskuje się najczęściej to również jako podniesienie walorów estetycznych w tuningu wizualnym dechroming można wykonać na każdych elementach takich jak atrapa chłodnicy, klamki, lusterka, relingi, czy nawet atrapy wlotów powietrza.Ponadto maskowanie chromu jest trwałe i zapewnia ochronę przed drobnymi zadrapaniami, blaknięciem, uszkodzeniami UV i korozją spowodowaną kwaśnym deszczem (nawet w przypadku już przestarzałych chromów).
Maskowanie chromu daje długotrwały efekt (ok. 5-7 lat), ale nie jest trwałą zmianą koloru. Musisz o tym pamiętać. Ma to jednak swoje plusy, bo łatwo możesz usunąć folię maskującą. Ponadto są wszechstronne i całkowicie konfigurowalne. Folia używana do maskowania chromu jest dostępny w różnych kolorach, wykończeniach, a nawet teksturach. Opcje i kombinacje są nieograniczone.

WRAPPING

Oklejanie samochodów folią w dowolnym kolorze i o każdej strukturze. Dzięki temu zabiegowy można zmienić kolor całego samochodu lub uzupełnić usługę dechromingu np oklejając lusterka. Więcej na temat zmiany koloru całego lakieru przeczytasz tu:

dechroming gliwice | oklejanie samochodów | tuning wizualny śląsk