DECHROMING

DECHROMING


Metoda zamaskowania chromowanych części samochodu. Dzięki tak prostemu zabiegowi, możemy całkowicie odmienić wygląd swojego auta.
Chociaż listwy drzwiowe maskuje się najczęściej to również jako podniesienie walorów estetycznych w tuningu wizualnym dechroming można wykonać na każdych elementach takich jak atrapa chłodnicy, klamki, lusterka, relingi, czy nawet atrapy wlotów powietrza.Ponadto maskowanie chromu jest trwałe i zapewnia ochronę przed drobnymi zadrapaniami, blaknięciem, uszkodzeniami UV i korozją spowodowaną kwaśnym deszczem (nawet w przypadku już przestarzałych chromów).
Maskowanie chromu daje długotrwały efekt (ok. 5-7 lat), ale nie jest trwałą zmianą koloru. Musisz o tym pamiętać. Ma to jednak swoje plusy, bo łatwo możesz usunąć folię maskującą. Ponadto są wszechstronne i całkowicie konfigurowalne. Folia używana do maskowania chromu jest dostępny w różnych kolorach, wykończeniach, a nawet teksturach. Opcje i kombinacje są nieograniczone.

WRAPPING

Oklejanie samochodów folią w dowolnym kolorze i o każdej strukturze. Dzięki temu zabiegowy można zmienić kolor całego samochodu lub uzupełnić usługę dechromingu np oklejając lusterka. Więcej na temat zmiany koloru całego lakieru przeczytasz tu:

dechroming gliwice | oklejanie samochodów | tuning wizualny śląsk