Ochronne folie PPF

OCHRONNE FOLIE PPF

Ochronne Folie PPF

Nowa metoda zabezpieczania specjalną folią wszelkich powierzchni karoserii, elementów plastikowych i dekorów Twojego samochodu. Wyróżniająca się wyjątkową trwałością oraz zdolnością do samoregeneracji.

Ochrona

Dzięki folii uchronimy Twój samochód od głębokich rys oraz odprysków, a także zapobiegniemy negatywnym skutkom promieni UV, działań pogodowych i agresywnej chemii.

Technologia

Folia może być bezbarwna i niewidoczna dla oka lub matowa dzięki czemu zmieni metaliczny lakier w satynowy. Używane przez nas folie są bardzo grube (ok. 150 mikronów) dzięki czemu chronią lakier nawet przed głębokimi zarysowaniami.

Samoregeneracja

Wystarczą promienie słoneczne lub ciepła woda i ochronna warstwa w postaci folii wraca do pierwotnego stanu jak w dzień jej nałożenia. Warto dodać, że zabezpieczenie lakieru w ten sposób jest całkowicie odwracalnym procesem i nie niesie on negatywnych skutków zniszczenia karoserii.

 

 

 

Warto dodać, że zabezpieczenie lakieru, słupków lub lamp w ten sposób jest całkowicie odwracalnym procesem i nie niesie on negatywnych skutków zniszczenia.

W naszym studio dopasujemy ofertę spersonalizowaną dla Ciebie. Możemy też zaproponować aplikacje folii PPF tylko na przód Twojego samochodu (FULL FROT), czyli na elementy najbardziej narażone na zarysowania, odpryski, uderzenia kamieni…

W naszej ofercie pojawiła się usługa aplikacji folii PPF na reflektory z funkcją przyciemnienia np. o 15%. Zachęcamy do zobaczenia filmu z tej realizacji.