Ochronne folie PPF

OCHRONNE FOLIE PPF

OCHRONA

Dzięki folii uchronisz swój samochód od głębokich rys oraz odprysków, a także zapobiegniemy negatywnym skutkom promieni UV, działań pogodowych i agresywnej chemii.

INNOWACJA

Nowoczesna metoda zabezpieczania specjalną folią wszelkich powierzchni karoserii, elementów plastikowych i dekorów Twojego samochodu. Wyróżniająca się wyjątkową trwałością oraz zdolnością do samoregeneracji.

IMG_6029

TECHNOLOGIA

Folia może być bezbarwna i niewidoczna dla oka lub matowa dzięki czemu zmieni metaliczny lakier w satynowy. Używane przez nas folie są grube, chronią lakier nawet przed głębokimi zarysowaniami.

SAMOREGENERACJA

Wystarczą promienie słoneczne lub ciepła woda i folia wraca do pierwotnego stanu jak w dzień jej nałożenia. Warto dodać, że zabezpieczenie lakieru w ten sposób jest całkowicie bezpieczne, a nawet wskazane by uchronić samochód.

 

 

 

Zabezpieczenie lakieru, słupków lub lamp w ten sposób jest całkowicie odwracalnym procesem i nie niesie on negatywnych skutków zniszczenia, a co najważniejsze metoda ta ma same plusy.

W naszym studio dopasujemy ofertę spersonalizowaną dla Ciebie. Możemy aplikować folie PPF na wybrane przez Ciebie elementy lub zaproponować trzy pakiety do wyboru.
3/5

PAKIET STANDARD:
- zabezpieczanie folią wnęk klamek,
- zabezpieczanie folią słupków drzwiowych,
- zabezpieczanie folią reflektorów,

4/5

PAKIET FULL FRONT:
- zabezpieczanie folią maski,
- zabezpieczanie folią błotników,
- zabezpieczanie folią zderzaka,
- zabezpieczanie folią lusterek,
- zabezpieczanie folią reflektorów,

5/5

PAKIET FULL BODY:
- zabezpieczanie folią CAŁEJ karoserii samochodu,

ZABEZPIECZ REFLEKTORY, DODAJ KLIMATU-czyli aplikacji folii PPF na reflektory z funkcją przyciemnienia o 15% LUB 35%.

NIE WIESZ CO WYBRAĆ - SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYM EKSPERTEM