Powłoki ceramiczne

POWŁOKI CERAMICZNE

Lakier na Twoim samochodzie jest podatny na zabrudzenia, czynniki atmosferyczne oraz zarysowania, dzięki nałożeniu powłoki ceramicznej zabezpieczysz swój samochód na długi czas, a przy okazji dodasz mu blasku. 

Ten specjalny preparat powstał w wyniku nanotechnologii i wiąże się z lakierem samochodowym, dzięki czemu na karoserii tworzy się dodatkowa warstwa zabezpieczająca, która ma grubość kilku mikronów.

Koszty powłoki ceramicznej

Koszt nałożenia powłoki ceramicznej jest związany z kilkoma czynnikami. Przede wszystkim konieczne jest zobaczenie Twojego samochodu i oszacowanie w jakim stanie jest obecnie lakier, jakiej wielkości jest samochód oraz czy preparat będziemy nakładać na szyby, felgi oraz części plastikowe. Zanim przejdziemy do aplikacji powłoki, karoserie należy odpowiednio przygotować. Dokładnie oczyścić i odtłuścić, a w niektórych przypadkach jest wymagana dodatkowa korekta lakieru. Zatem w przypadku nowych aut, koszt wykonanej usługi może być niższy, ze względu na mniejszy zakres prac, niż w przypadku starszych pojazdów. Zatem jeśli chcesz utrzymać nowy, świeży wygląd swojego samochodu lub chcesz przywrócić dawny blask jak w dniu odbioru auta z salonu - zapraszamy do nas. Przy kawie Nasza wyspecjalizowana kadra dopasuję najkorzystniejszą dla Ciebie opcje.

zalety

Zalety powłok ceramicznych

Stosowane przez nas powłoki ceramiczne chronią lakier na kilka sposobów. W pierwszej kolejności, ma właściwości hydrofobowe, co oznacza, że woda nie osiądzie na lakierze, tylko po nim spłynie. Ułatwia to też pozbycie się brudu i zanieczyszczeń oraz zmniejszy ilość wizyt na myjni.  Kolejnym atutem powłok jest ulepszenie właściwości antykorozyjnych w skrócie, karoseria staje się bardziej odporna na małe zarysowania, czynniki pogodowe np. kwaśne deszcze, ptasie odchody oraz sól drogowa wysypywana na jezdnię podczas zimy.  Ponadto powłoka wydobywa głębie koloru lakieru na samochodzie. Nabiera on bardziej wyrazistego i szklistego wyglądu niż przed nałożeniem warstwy ochronnej. Co więcej, dzięki powłoce ceramicznej karoseria staje się bardziej odporna na szkodliwe działanie promieni UV i lakier nie będzie płowieć.

Kluczowe zalety powłok ceramicznych

Właściwości hydrofobowe

dzięki nim woda nie osiądzie na lakierze, tylko po nim spłynie. Ułatwia to też pozbycie się brudu i zanieczyszczeń oraz zmniejszy ilość wizyt na myjni.

Głębia koloru

powłoka wydobywa głębie koloru lakieru na samochodzie. Nabiera on bardziej wyrazistego i szklistego wyglądu niż przed nałożeniem warstwy ochronnej..

Trwałość

Kluczową zaletą powłok ceramicznych jest trwałość. Jeśli będziesz o nią dbać, może utrzymać się na aucie od 3 do 10 lat. Zalecane jest regularne odświeżenie powłoki zgodnie z czasem zalecenia producenta.

Czynnik antykorozyjny

ulepszenie właściwości antykorozyjnych - w skrócie, karoseria staje się bardziej odporna na zarysowania, kwaśne deszcze, ptasie odchody oraz sól drogową (zima)

Lakier nie płowieje

karoseria staje się bardziej odporna na szkodliwe działanie promieni UV i lakier nie będzie płowieć - auto długo będzie wyglądać jak z salonu.

Efekt końcowy

jeśli Chcesz utrzymać nowy, świeży wygląd swojego samochodu lub chcesz przywrócić dawny blask jak w dniu odbioru auta z salonu - zapraszamy.

   Sztandarową zaletą powłok ceramicznych jest trwałość. Jeśli będziesz o nią dbać, może utrzymać się na aucie od 3 do 10 lat. Zalecane jest regularne odświeżenie powłoki zgodnie z czasem zalecenia producenta.

Decydując się na aplikacje powłoki w naszym studio,
dostajesz 3 lub 5 letnią GWARANCJE!