Oklejanie reklamowe

Reklamuj swoją firmę w całym mieście - tylko jeżdżąc samochodem!

OKLEJENIE REKLAMOWE

Czemu MY:

Zajmiemy się wszystkim od podstaw!

Reklama na samochód – to obecnie bardzo popularna forma reklamy wybierana w wielu wariantach od prostych wybieranych napisów po aplikację na całym pojeździe – podobnie jak zmiana koloru. Ta forma reklamy jest nieoceniona, kiedy Twoja firma dostarcza usługę u klienta, gdzie inni potencjalni klienci mogą zobaczyć Twoje auto – przez co nie jesteś anonimowym wykonawcom – dotyczy to każdej branży od budowlanych przez handlowców po dostawców wielkogabarytowych. Nasz firma zajmie się okleiniem Twojego pojazdu od podstaw. Wykonujemy równiej projekty reklamowe.

Szybki czas realizacji

U nas zrobisz reklamę swojej firmy już w jednen dzień.

Odwracalny efekt

Oklejenie reklamowe zawsze można ściągnąć bez żadnej ingerencji w lakier.

Indywidualny projekt

Stworzymy dla Ciebie niepowtarzalną reklamę, dzięki której już nikt nie przejdzie obojętnie.

CENNIK

oklejenia reklamowego

Podane ceny są uzależnione od wielkości reklamy, trudności w projektowaniu oraz od wyboru folii. Finalną wycenę mogą Państwo uzyskać po wizycie w naszym Studio.

Oklejenie standardowe

od 350 pln

Wyploterowane logo na dowolnie wybranej folii po obu stronach pojazdu.

Oklejenie częściowe

od 550 pln

Wyploterowane logo na dowolnie wybranej folii po obu stronach pojazdu, reklama na tylnej klapie lub szybie, wizualizacja w postaci projektu graficznego.

Oklejenie z projektem indywidualnym

od 3000 pln

Oklejenie całego pojazdu wybranymi foliami, usługa z projektem indywidualnym z nielimitowanymi poprawkami.

zobacz sam

Co mówią o nas klienci?

Dziś odebrałem swoją Skode po wykonanej usłudze Dechromingu- jestem bardzo pozytywnie zaskoczony profesjonalnością, najwyższą jakością usługi, rzetelnością i podejściem do klienta. Wszystko wykonane starannie, z dbałością o każdy szczegół i zgodnie z obiecanym, szybkim terminem. Jako bonus nałożono mi warstwę polimerową zabezpieczającą lakier. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę ten salon. Bardzo dziękuję i szczerze polecam!
Krzysztof S.
03.2023
Kilka dni temu odebrałem moje bmw f30 w którym dokonano odświeżenia wyglądu oraz zabezpieczenia 5 letnią powłoką ceramiczną samochodu. Miałem kilka dni żeby się poprzyglądać furce i nie mogę się tam doszukać żadnych uchybień. Chłopaki wykonali na prawdę kawał dobrej roboty, jestem super zadowolony i szczerze polecam. Widać, że to ich pasja i wkładają w robotę 110% - można to już wyczuć podczas samej rozmowy w momencie omawiania tego co tam się chce zrobić. Szczerze jestem podjarany bo auto wygląda jakby wyjechało z salonu i niebawem zapewne jak wymienię drugą furkę to I'll be back 🙂
Bogdan P.
02.2023