przyciemnienie szyb Gliwice

PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH

wygląd, komfort, bezpieczeństwo

TEMPERATURA

Nasze folie zmniejszają od 30-70% nagrzewanie wnętrza, klimatyzacja staje się bardziej wydajna, a pasażerowie podróżują w komfortowych warunkach.

OCHRONA

Folie, które stosujemy w naszym studio posiadają wysoką odporność na promienie UV (szkodliwe słoneczne promieniowanie) dzięki temu folia chroni naszą skórę zatrzymują 98% promienie UV.

ZABEZPIECZENIE

Usługa oklejenia szyb chroni pasażerów podczas wypadku. Najnowsze testy wykazały ze szyba z prawidłowo zaaplikowaną folią zmniejsza prawdopodobieństwo rozbicia się podczas uderzenia nawet do 97,9%.

KOMFORT

Przyciemnienie szyb podnosi komfort jazdy, ponieważ folie redukują refleksy świetlne, dodatkowo pasażerowie podróżujący z tyłu mają zapewniony więcej wygody, gdyż nie oślepia ich słońce.

DYSKRECJA

Dzięki przyciemnieniu szyb i wyborze odpowiedniego poziomu ściemnia przez folie nie widać wnętrza auta. Można przewozić drogocenne przedmioty bez obawy, że zostaną skradzione.

WYGLĄD

Bezkompromisowo to najcześciej wybierana usługa przy konfiguracji pojazdów w salonie lub zaraz po zakupie samochodu z rynku wtórnego. Przyciemnienie szyby dodaje designu, a w stosunku ceny do efektów jest to na dzień dzisiejszy usługa "must have"
Tym prostym i stosunkowo tanim zabiegiem diametralnie zmieniamy wygląd samochodu. Przyciemnienie szyb dodaje charakteru, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, usługa oklejania szyb jest wykonana na najwyższym poziomie i co najważniejsze jest kompletnie bezinwazyjna.  W naszej ofercie bazujemy tylko na najlepszych foliach samochodowych. Przyciemnione szyby to nie tylko wygląd, ale także dyskrecja, komfort, bezpieczeństwo!


-Posiadamy bardzo duży wybór folii: Folie tradycyjne czarne, w różnych stopniach przyciemnienia 30%-96%
Folie metalizowane ( idealnie odbijają ciepło ) stopnie przyciemnienia 50%-95%
Folie refleksyjne, kolorowe
FOLIE OCHRONNE ( bezbarwne).


Cena zależy od wielości pojazdu, ilości szyb oraz wyboru folii.


Przykład:AUDI A5 przyciemnienie 80%, 3 szyby (tylna oraz dwie pasażerów z tyłu) to szacunkowy koszt 550zl netto, a czas wykonania 4-5 godzin.

Opinie naszych klientów:

5
4

Uzyskaj wycenę usługi, nie zapomnij podać marki i modelu pojazdu: