przyciemnienie szyb Gliwice

PRZYCIEMNIANIE SZYB SAMOCHODOWYCH

wygląd, komfort, bezpieczeństwo

TEMPERATURA

Nasze folie zmniejszają od 30-70% nagrzewanie wnętrza, klimatyzacja staje się bardziej wydajna, a pasażerowie podróżują w komfortowych warunkach.

OCHRONA

Folie, które stosujemy w naszym studio posiadają wysoką odporność na promienie UV (szkodliwe słoneczne promieniowanie) dzięki temu folia chroni naszą skórę zatrzymują 98% promienie UV.

ZABEZPIECZENIE

Usługa oklejenia szyb chroni pasażerów podczas wypadku. Najnowsze testy wykazały ze szyba z prawidłowo zaaplikowaną folią zmniejsza prawdopodobieństwo rozbicia się podczas uderzenia nawet do 97,9%.

przyciemnianie szyb Gliwice

KOMFORT

Przyciemnienie szyb podnosi komfort jazdy, ponieważ folie redukują refleksy świetlne, dodatkowo pasażerowie podróżujący z tyłu mają zapewniony więcej wygody, gdyż nie oślepia ich słońce.

DYSKRECJA

Dzięki przyciemnieniu szyb i wyborze odpowiedniego poziomu ściemnia przez folie nie widać wnętrza auta. Można przewozić drogocenne przedmioty bez obawy, że zostaną skradzione.

WYGLĄD

Bezkompromisowo to najcześciej wybierana usługa przy konfiguracji pojazdów w salonie lub zaraz po zakupie samochodu z rynku wtórnego. Przyciemnienie szyby dodaje designu, a w stosunku ceny do efektów jest to na dzień dzisiejszy usługa "must have"
Tym prostym i stosunkowo tanim zabiegiem diametralnie zmieniamy wygląd samochodu. Przyciemnienie szyb dodaje charakteru, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów, usługa oklejania szyb jest wykonana na najwyższym poziomie i co najważniejsze jest kompletnie bezinwazyjna.  W naszej ofercie bazujemy tylko na najlepszych foliach samochodowych. Przyciemnione szyby to nie tylko wygląd, ale także dyskrecja, komfort, bezpieczeństwo!


-Posiadamy bardzo duży wybór folii: Folie tradycyjne czarne, w różnych stopniach przyciemnienia 30%-96%
Folie metalizowane ( idealnie odbijają ciepło ) stopnie przyciemnienia 20%-95%


Cena zależy od wielości pojazdu, ilości szyb oraz wyboru folii.

Jak się to odbywa?

Wybrane przez klienta szyby oklejane są cienką dymiona folia, która jest niezwykle trafiła miedzy 15-20 lat wytrzymałości. Samochód przed przyjazdem do studia nie musi być umyty.

Jak długo to trwa?

Czas na wykonanie usługi przyciemnienia szyb jest zależny od modelu oraz ilości oklejanych szyb. Przykład: Audi A5 -3 szyby do oklejenia(tylna oraz dwie pasażerów) czas 4-5 godzin.

Ile to kosztuje?

Cena zależna jest od ilości szyb oraz od modelu pojazdu. Przykład Audi A5 -3 szyby do oklejenia(tylna oraz dwie pasażerów) 550 zł netto.

Ciekawostka:

- stopień przyciemnienie nie wpływa na cenę. - szyb zaraz po oklejeniu nie można otwierać prze około tydzień czasu. - ze względu na panujące prawo szyby przednie (pasażera i kierowcy) są oklejana na odpowiedzialność klienta;) - na zaaplikowanej folii mogą pojawić się pęcherzyki powietrza, które powinny znikną do około tygodnia od momentu aplikacji, jeśli się tak nie stanie to należy się skonsultować z aplikatorem. "Bąbelków" nie należy dotykać, przebijać itp.

Opinie naszych klientów:

Uzyskaj wycenę usługi, nie zapomnij podać marki i modelu pojazdu: