Zmiana koloru nadwozia

ZMIANA KOLORU POJAZDU

za pomocą folii dekoracyjnych

2

Jak się to odbywa?

Usługa zmiany koloru nadwozia rozpoczynamy do detailinogwego przygotowania lakieru, odtłuszczenia, często zdemontowania zderzaków, drzwi, kamek oraz uszczelek (jeśli samochód odklejamy z wnękami drzwiowymi) następnie auto oklejanie jest folią zmieniającą kolor. Producent z którego folii najczęściej korzystamy (3M) dysponuje ogromną baza kolorów oraz struktur folii (mat, satyna, połysk, chrom).

Jak długo trwa oklejanie?

Czas na wykonanie usługi zmiany koloru jest uzależniony od kilku czynników, np: wielkość auta, stan lakieru, rodzaj folii, wybór sposobu oklejania z wnękami czy bez. Dla przykładu jeśli auto jest nowe i nie wymaga korekty lakieru, jego wielkość jest z segmentu B (audi A5, mercedes C) a klient zdecydował się na oklejenie pojazdu łącznie z wnękami drzwiowymi to czas oklejania waha się pomiędzy 6-7 dni.

Ile to kosztuje?

Cena zależna jest od wyboru folii, wielkości oklejanego samochodu, oraz preferencji klienta np: można zrezygnować z oklejania wnęk drzwiowych i klapy bagażnika, niestety nie zawsze kolory do siebie pasują, ale zmniejsza to wycenę. Przykładowo nowe Audi A5 wyklejone z wszystkimi wnękami na kolor z standardowego próbnika to koszt około 12 500zł/netto.

Co po ściągnięciu folii?

Zabieg zmiany koloru samochodu jest w pełni odwracalny, jeśli lakier był fabryczny nie ma potrzeby do zmartwień. Należy pamiętać, że do ściągnięcia folii potrzebna jest odpowiednia wiedza oraz środki chemiczne, dlatego pod żadnym pozorem nie należy próbować samemu ściągnąć folii. Grozi to pozostawianiem kleju który rozwarstwia się podczas nie prawidłowego pociągnięcia, a w najgorszym wypadku można usuną warstwa bezbarwną z lakieru. W tym przypadku element będzie trzeba lakierować.

Jak długo wytrzyma folia?

Folie które stosujemy posiadają dożywotnią gwarancje, należy jednak pamietać, że jest to folia dekoracyjna, oznacza to, że nie ma właściwości ochrony lakieru. Jest zdecydowanie cieńsza od folii samoregenerującej, tak więc aby zabezpieczyć samochodu i folie do zmiany koloru należy okleić ją dodatkową warstwą folii PPF np. bezbarwną lub matową.

Czemu skorzystać z Naszych usług?

Na dzisiejszym rynku Detailingowym możemy znaleźć wiele miejsc.. ale nie każde studio podpisuje się własnym nazwiskiem pod każdą usługa. Jako mała rodzinna firma stawiamy na jakość pracy oraz na 100% zadowolenie klienta. Dodatkowo nasi aplikatorze folii to ludzie z ogromnym doświadczeniem i pasją.. przyjedź do nas na kawę i zobacz sam jak pracujemy.

ZOBACZ FILM PONIŻEJ I DOWIEDZ SIĘ JAK PRZEBIEGA PROCES
OKLEJANIA SAMOCHODU.

zobacz sam

Co mówią o nas klienci?

Dziś odebrałem swoją Skode po wykonanej usłudze Dechromingu- jestem bardzo pozytywnie zaskoczony profesjonalnością, najwyższą jakością usługi, rzetelnością i podejściem do klienta. Wszystko wykonane starannie, z dbałością o każdy szczegół i zgodnie z obiecanym, szybkim terminem. Jako bonus nałożono mi warstwę polimerową zabezpieczającą lakier. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę ten salon. Bardzo dziękuję i szczerze polecam!
Krzysztof S.
12.2022
Kilka dni temu odebrałem moje bmw f30 w którym dokonano odświeżenia wyglądu oraz zabezpieczenia 5 letnią powłoką ceramiczną samochodu. Miałem kilka dni żeby się poprzyglądać furce i nie mogę się tam doszukać żadnych uchybień. Chłopaki wykonali na prawdę kawał dobrej roboty, jestem super zadowolony i szczerze polecam. Widać, że to ich pasja i wkładają w robotę 110% - można to już wyczuć podczas samej rozmowy w momencie omawiania tego co tam się chce zrobić. Szczerze jestem podjarany bo auto wygląda jakby wyjechało z salonu i niebawem zapewne jak wymienię drugą furkę to I'll be back 🙂
Bogdan P.
01.2023

Jesteś gotowy by odmienić swój samochód?