Zmiana koloru nadwozia

ZMIANA KOLORU POJAZDU

za pomocą folii dekoracyjnych

Jak się to odbywa?

Usługa zmiany koloru nadwozia rozpoczynamy do detailinogwego przygotowania lakieru, odtłuszczenia, a następnie auto oklejanie jest folią dekoracyjną. Producent z którego folii najczęściej korzystamy (3M) dysponuje ogromną baza kolorów oraz struktur maretiału (mat, satyna, błysk).

Jak długo trwa oklejanie?

Czas na wykonanie usługi zmany koloru jest uzalezniony od kilku czynników, np: wielkość auta, stan lakieru, rodzaj folii. Jeśli auto jest nowe i nie wymaga korekty lakier, a jego wielkość jest z segmentu B (audi A5, mercedes C) to czas oklejania waha się pomiędzy 5-6 dni.

Ile to kosztuje?

Cena zależna jest od wyboru folii, wielkości oklejanego samochodu, oraz preferencji klienta np: można zrezygnować z oklejania wnęk drzwiowych i klapy bagażnika, niestety nie zawsze kolory do siebie pasują, ale zmniejsza to wycenę. Przykładowo nowe Audi A5 wyklejone z wszystkimi wnękami na kolor zielony to koszt około 13 000zł/netto.

Czemu skorzystać z Naszych usług?

Na dzisiejszym rynku Detailingu możemy znaleźć wiele miejsc.. niestety nie każde studio podpisuje się własnym nazwiskiem pod każdą usługa. Jako mała rodzinna firma stawiamy na jakość pracy oraz na 100% zadowolenie klienta. Dodatkowo nasi aplikatorze folii to ludzie z ogromnym doświadczeniem i pasją.. przyjedź do nas na kawę i zobacz sam jak pracujemy.

Jak długo wytrzyma folia?

Folie które stosujemy posiadają dożywotnią gwarancje, jednak należy pamietać, że jest to folia dekoracyjna- nie ma włąciwości ochrony lakieru. Aby zabezpieczyć samochodu i folie do zmiany koloru należy okleić ją dodatkową folią PPF np. bezbarwną lub matową.

Co po ściągnięciu folii?

Zabieg zmiany koloru samochodu jest w pełni odwracalny, jeśli lakier był fabryczny nie ma potrzeby do zmartwień. Należy pamiętać, że podczas oklejania/rozklejania są demontowane drzwi, klamki i zderzaki, co może wpływać na gwarancje pojazdu.

ZOBACZ FILM PONIŻEJ I DOWIEDZ SIĘ JAK PRZEBIEGA PROCES
OKLEJANIA SAMOCHODU.

zobacz sam

Co mówią o nas klienci?

Dziś odebrałem swoją Skode po wykonanej usłudze Dechromingu- jestem bardzo pozytywnie zaskoczony profesjonalnością, najwyższą jakością usługi, rzetelnością i podejściem do klienta. Wszystko wykonane starannie, z dbałością o każdy szczegół i zgodnie z obiecanym, szybkim terminem. Jako bonus nałożono mi warstwę polimerową zabezpieczającą lakier. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę ten salon. Bardzo dziękuję i szczerze polecam!
Krzysztof S.
12.2022
Kilka dni temu odebrałem moje bmw f30 w którym dokonano odświeżenia wyglądu oraz zabezpieczenia 5 letnią powłoką ceramiczną samochodu. Miałem kilka dni żeby się poprzyglądać furce i nie mogę się tam doszukać żadnych uchybień. Chłopaki wykonali na prawdę kawał dobrej roboty, jestem super zadowolony i szczerze polecam. Widać, że to ich pasja i wkładają w robotę 110% - można to już wyczuć podczas samej rozmowy w momencie omawiania tego co tam się chce zrobić. Szczerze jestem podjarany bo auto wygląda jakby wyjechało z salonu i niebawem zapewne jak wymienię drugą furkę to I'll be back 🙂
Bogdan P.
01.2023

Jesteś gotowy by odmienić swój samochód?