O nas

Powłoki ceramiczne

Lakier na Twoim samochodzie jest podatny na zabrudzenia, czynniki atmosferyczne oraz zarysowania, dzięki nałożeniu powłoki ceramicznej zabezpieczysz swój samochód na długi czas, a przy okazji dodasz mu blasku. 

Ten specjalny preparat powstał w wyniku nanotechnologii i wiąże się z lakierem samochodowym, dzięki czemu na karoserii tworzy się dodatkowa warstwa zabezpieczająca, która ma grubość kilku mikronów.

Koszty powłoki ceramicznej

Koszt nałożenia powłoki ceramicznej jest związany z kilkoma czynnikami. Przede wszystkim konieczne jest zobaczenie Twojego samochodu i oszacowanie w jakim stanie jest obecnie lakier, jakiej wielkości jest samochód oraz czy preparat będziemy nakładać na szyby, felgi oraz części plastikowe. Zanim przejdziemy do aplikacji powłoki, karoserie należy odpowiednio przygotować. Dokładnie oczyścić i odtłuścić, a w niektórych przypadkach jest wymagana dodatkowa korekta lakieru. Zatem w przypadku nowych aut, koszt wykonanej usługi może być niższy, ze względu na mniejszy zakres prac, niż w przypadku starszych pojazdów. Zatem jeśli chcesz utrzymać nowy, świeży wygląd swojego samochodu lub chcesz przywrócić dawny blask jak w dniu odbioru auta z salonu - zapraszamy do nas. Przy kawie Nasza wyspecjalizowana kadra dopasuję najkorzystniejszą dla Ciebie opcje.

Zalety powłok ceramicznych

Stosowane przez nas powłoki ceramiczne chronią lakier na kilka sposobów. W pierwszej kolejności, ma właściwości hydrofobowe, co oznacza, że woda nie osiądzie na lakierze, tylko po nim spłynie. Ułatwia to też pozbycie się brudu i zanieczyszczeń oraz zmniejszy ilość wizyt na myjni.  Kolejnym atutem powłok jest ulepszenie właściwości antykorozyjnych w skrócie, karoseria staje się bardziej odporna na małe zarysowania, czynniki pogodowe np. kwaśne deszcze, ptasie odchody oraz sól drogowa wysypywana na jezdnię podczas zimy.  Ponadto powłoka wydobywa głębie koloru lakieru na samochodzie. Nabiera on bardziej wyrazistego i szklistego wyglądu niż przed nałożeniem warstwy ochronnej. Co więcej, dzięki powłoce ceramicznej karoseria staje się bardziej odporna na szkodliwe działanie promieni UV i lakier nie będzie płowieć.

Kluczowe zalety powłok ceramicznych

Właściwości hydrofobowe

dzięki nim woda nie osiądzie na lakierze, tylko po nim spłynie. Ułatwia to też pozbycie się brudu i zanieczyszczeń oraz zmniejszy ilość wizyt na myjni.

Głębia koloru

powłoka wydobywa głębie koloru lakieru na samochodzie. Nabiera on bardziej wyrazistego i szklistego wyglądu niż przed nałożeniem warstwy ochronnej..

Trwałość

Kluczową zaletą powłok ceramicznych jest trwałość. Jeśli będziesz o nią dbać, może utrzymać się na aucie od 5 do 10 lat. Zalecane jest regularne odświeżenie powłoki zgodnie z czasem zalecenia producenta.

Czynnik antykorozyjny

ulepszenie właściwości antykorozyjnych - w skrócie, karoseria staje się bardziej odporna na zarysowania, kwaśne deszcze, ptasie odchody oraz sól drogową (zima)

Lakier nie płowieje

karoseria staje się bardziej odporna na szkodliwe działanie promieni UV i lakier nie będzie płowieć - auto długo będzie wyglądać jak z salonu.

Efekt końcowy

jeśli Chcesz utrzymać nowy, świeży wygląd swojego samochodu lub chcesz przywrócić dawny blask jak w dniu odbioru auta z salonu - zapraszamy 😉

Sztandarową zaletą powłok ceramicznych jest trwałość. Jeśli będziesz o nią dbać, może utrzymać się na aucie od 5 do 10 lat. Zalecane jest regularne odświeżenie powłoki zgodnie z czasem zalecenia producenta.

Ochronne folie PPF

Ochronne Folie PPF

Stosunkowo nowa metoda zabezpieczania specjalną folią wszelkich powierzchni karoserii, elementów plastikowych i dekorów Twojego samochodu. Wyróżniająca się wyjątkową trwałością oraz zdolnością do samoregeneracji.

Ochrona

Dzięki folii uchronimy Twój samochód od głębokich rys oraz odprysków, a także zapobiegniemy negatywnym skutkom promieni UV, działań pogodowych i agresywnej chemii.

Technologia

Folia może być bezbarwna i niewidoczna dla oka lub matowa dzięki czemu zmieni metaliczny lakier w satynowy. Używane przez nas folie są bardzo grube (ok. 150 mikronów) dzięki czemu chronią lakier nawet przed głębokimi zarysowaniami.

Samoregeneracja

Wystarczą promienie słoneczne lub ciepła woda i ochronna warstwa w postaci folii wraca do pierwotnego stanu jak w dzień jej nałożenia. Warto dodać, że zabezpieczenie lakieru w ten sposób jest całkowicie odwracalnym procesem i nie niesie on negatywnych skutków zniszczenia karoserii.

Warto dodać, że zabezpieczenie lakieru w ten sposób jest całkowicie odwracalnym procesem i nie niesie on negatywnych skutków zniszczenia karoserii.

W naszym studio dopasujemy ofertę spersonalizowaną dla Ciebie. Możemy też zaproponować aplikacje folii PPF tylko na przód Twojego samochodu, czyli na elementy najbardziej narażone na zarysowania, odpryski, uderzenia kamieni…

Ręcznie mycie detailingowe

W naszym wykonaniu to wieloetapowy proces bardzo dokładnego mycia ręcznego, gruntownego oczyszczenia nawet najtrudniej dostępnych zakamarków oraz nałożenie odpowiednio dobranych kosmetyków pielęgnujących.

W efekcie zabieg mycia detailingowego gwarantuje świeży i nieskazitelny wygląd na długi czas. Dodatkowym atutem jest podwyższenie wartości samochodu np przed sprzedażą.


 

Jest też zabiegiem poprzedzającym aplikacje powłok ceramicznym oraz folii PPF.

Renowacja lakieru - polerowanie

Zabieg detailingowy uznany za najbardziej spektakularny pod względem osiąganych efektów. Dzięki polerowaniu lakieru pozbywamy się wszelkich rys, zmatowień i skaz, a dodatkowo usuwamy warstwę głębokich zabrudzeń. Lakier staje się szklisty, kolor się pogłębia, a w ogólnym rozrachunku karoserii zostaje przywrócony wygląd salonowy

 Nawet na paroletnich samochodach widać gołym okiem zarysowania spowodowane np. nieodpowiednią pielęgnacją, częstym wizytom na myjniach automatycznych oraz warunkom pogodowym dzięki usłudze renowacji lakieru pozbędziemy się tych wszystkich wad na karoserii. 

Ogromną zaletą polerowanie jest podnoszenie wartości pojazdu i powoduje, że znów możemy cieszyć się z samochodu jak w dzień jego zakupu. 

Warto dodać, że usługa jest całkowicie bezpieczna, a proces odnowienia lakieru jest trwały.

Czyszczenie skórzanej tapicerki samochodowej

Regularna pielęgnacja tapicerki niesie za sobą wymierne korzyści. Przede wszystkim zachowujemy świeży wygląd skóry, a co za tym idzie wnętrza naszego samochodu. 

Oferujemy wieloetapowe czyszczenie tapicerki samochodowej ze skóry. Skórzana tapicerka w samochodzie to nie tylko komfort, elegancja i prestiż, ale przede wszystkim wygoda.  Dysponujemy profesjonalnymi kosmetykami do czyszczenia skór, oraz doświadczeniem w tej dziedzinie.

Czyszczenie tapicerki samochodowej w samochodzie należy bezwzględnie zacząć od prawidłowego rozpoznania skóry, z jaką mamy do czynienia. Od tego zależy rodzaj preparatów, jakich użyjemy.

Następny krok to wybór  odpowiednich środków i technik czyszczenia.

Do każdego klienta mamy indywidualne podejście, każdy samochód ma inne potrzeby...