Polerowanie reflektorów 

PRZYCIEMNIENIE REFLEKTORÓW OCHRONNA FOLIA PPF

KROK 1 - PRZYGOTOWNIE REFLEKTORÓW (wymagane przy autach używanych)

Wszystkie reflektory również w Twoim samochodzie są wykonane z tworzywa sztucznego, które jest szczególnie wrażliwe na działanie zewnętrznych czynników takich jak zmienne warunki atmosferyczne, kwaśne deszcze, sól drogowa, piach agresywną chemia stosowana na niektórych myjniach samochodowych. Strumień światła przestaje być tak silny jak na początku i lamy nie oświetlają należycie drogi, nie wyglądają estetycznie w dodatku samochód może nie zostać dopuszczony do ruchu przez diagnostę podczas przeglądu. W naszym studio polerujemy reflektory zaczynając od dokładnego zabezpieczenia powierzchni wokół lamp, następnie dokładnie polerujemy reflektory za pomocą specjalistycznych maszyn polerskich oraz past, na koniec lampy należy zabezpieczyć specyfikiem typu “clar”, czyli nakładamy środek, który zabezpieczy lampę przed ponownym zamontowaniem (przez dłuższy czas) oraz nada im blasku.

KROK 2 - OKLEJENIE FOLIĄ OCHRONNA FELEKTORÓW

Przechodzimy do odtłuszczenia powierzchni, wymierzenia folii, oraz do wybory mocny przyciemnienia (do wyboru jest 15 % lub 35%).
Można przyciemnić lampy przednie i tylne.

ZALETY OKLEJENIA REFLEKTORÓW FOLIA:

-Dzięki folii uchronisz swoje reflektory od głębokich rys oraz odprysków, a także zapobiegniemy negatywnym skutkom promieni UV, działań pogodowych i
agresywnej chemii.

-Nowoczesna metoda zabezpieczania specjalną folią wyróżniająca się wyjątkową trwałością oraz zdolnością do samoregeneracji.
-Używane przez nas folie są grube około 200 mikronów, chronią lampę nawet przed głębokimi zarysowaniami.

-Wystarczą promienie słoneczne lub ciepła woda i folia wraca do pierwotnego stanu jak w dzień jej nałożenia. Warto dodać, że zabezpieczenie reflektorów w ten sposób jest całkowicie bezpieczne, a nawet wskazane by uchronić powierzchnie.